Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

NABÓR DO PROGRAMU KOREKCYJNO - EDUAKYCJNEGO

Nie radzisz sobie z napięciem emocjonalnym i stresem?
Miewasz niekontrolowane wybuchy złości i ranisz swoim zachowaniem najbliższych członków rodziny? Nie wiesz jak naprawić popsute relacje z rodziną?
Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o sobie samym, zdobyć umiejętności komunikowania się i rozwiązywania konfliktów w rodzinie bez stosowania przemocy?
 

Masz okazję, by zmienić swoje życie i poprawić relacje z innymi! 
Udział w Programie umożliwi Ci zdobycie nowych umiejętności ułatwiających rozwiązywanie konfliktów w rodzinie przy pomocy dialogu i negocjacji, bez stosowania przemocy.

Do Programu zapraszamy wszystkie osoby, które stosują przemoc w osiąganiu celów  i rozwiązywaniu konfliktów, mające trudności w relacjach z innymi, zauważające trudności      z rozpoznawaniem przeżywanych emocji oraz z ich samokontrolą.

Zajęcia rozpoczynają się w środę 24 sierpnia i potrwają do grudnia br. Osobami prowadzącymi są wykwalifikowani trenerzy Pani Ewa Walorska oraz Pan Marcin Szczepaniak.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Bolesławcu przy ul. Armii Krajowej 12, pok. 108 oraz dzwoniąc pod numer telefonu (75) 612 17 84.

Data dodania: 2016-08-23 11:34:23

Inne artykuły